-
Navigacija
s tipkovnico
Pridruži se našemu petkovemu turnirju v namiznem tenisu!
Vsak petek se srečamo ob namiznem tenisu, prijateljskih tekmah in dobri energiji. Ni ti treba biti profesionalni igralec, dovolj je, da prineseš radovednost, zbranost in malo tekmovalnega duha.
Tudi če ne želiš igrati, si več kot dobrodošel/a, da prideš, se družiš, navijaš za druge in uživaš v prijetnem vzdušju.
To je odlična priložnost, da se po študiju ali delu sprostiš, spoznaš nove ljudi in skupaj preživiš zabaven čas.
Turnir je namenjen mladim med 15. in 29. letom.